Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
9 postów 92 komentarze

neon duch

Marx 8888 - ex-admin

Mała dygresja nt. marszu "wolności"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponieważ i tak wszyscy wiedzą że jestem homofobem więc pozwolę sobie na następujący komentarz

Ambasadorowie kilkudziesięciu państw wystosowali wspólny list z poparciem dla zaplanowanej na sobotę, warszawskiej „parady równości”. Pod listem znalazły się podpisy przedstawicieli: Albanii, Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Brazylii, Chile, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Islandii, Izraela, Japonii, Kanady, Luksemburga, Łotwy, Malty, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Serbii, Słowenii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii oraz Przedstawiciela Federacji Walonia-Bruksela, reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, a także Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji.

 

 Przedstawicielom ww. państw serdecznie życzę aby podobne parady odbyły się w dużo większej skali w waszych krajach ponieważ jesteście bardziej demokratyczni. Najlepiej żeby ugrupowania organizujące takie imprezy przejęły u was władzę i wytępiły wszystkich przeciwników tej "zdrowej" demokracji. Szczególne słowa uznania pragnę skierować do Albanii która dostarcza 90% heroiny do Europy, Australii która już dała radę wybić prawie całą populację Aborygenów, Austrii skąd pochodził ten który skutecznie zredukował ludność Europy w 20 wieku, Belgii która dokonała na czarnym lądzie pierwszego Holokaustu, Bośni i Hercegowiny która jest zarządzana przez UE ponieważ wszystkie narodowości żyjące w tym kraju mają ochotę się wymordować, Brazylii gdzie odsetek morderstw na tle mafijnym jest najwyższy na świecie,Danii która skutecznie rozpija ludność Grenlandii w celu ich unicestwienia, Francji która ze stolicy kultury i sztuki stała się kalifatem, Hiszpanii która istnieje teoretycznie ponieważ jest zlepkiem prowincji które nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego, Holandii która okrada systematycznie nasze rolnictwo, Indii gdzie kwas jest najlepszym środkiem do uspokojenia żony, Irlandii gdzie nawet kościół okazał się zboczony. Poparcie ze strony kalifatu niemieckiego gdzie z okazji sylwestra w ramach starej niemieckiej tradycji gwałci się trochę kobiet uważam za kluczowe. Na dodatek trzeba podziękować za poparcie RPA gdzie obecnie w ramach sportu i oficjalnej polityki wybija się wszystkich białych farmerów bo mają zły kolor skóry, Serbii która w Srebrenicy dokonała wielkich rzeczy, USA które szerząc demokrację wybija kolejne narody dla sportu i dla powodzenia swojego przemysłu zbrojeniowego, kalifatowi szwedzkiemu który z państwa opiekuńczego stał się pośmiewiskiem Europy, Turcji w której liczba aresztowanych powoli zrównuje się z ilością reszty populacji, Wielkiej Brytanii w której za filmowanie araba można odsiedzieć 13 miesięcy, Wietnamu w którym ludziki z południa i północy wybili się prawie wzajemnie w czym przeszkodziła im pora deszczowa, Włoch które słyną z jednej rzeczy - mianowicie mafii i reszty śmiesznych organizacji.

 

  Jesteście dla nas niezastąpionym przykładem który daje nam nadzieję na lepszą przyszłość. Oczywiście pod warunkiem że nie będziemy robić to co wy. Poparcie takich autorytetów "moralnych" buduje w nas przekonanie że jeśli wasze poparcie jest szczere to należy zrobić coś zupełnie odwrotnego niż wy!!! Z wyrazami uszanowania. M Ps. Zapomniałem o podziękowaniu dla władz Izraela który dzięki swoim wybitym demokratycznym zdolnościom zredukuje niedługo liczbę Palestyńczyków do zera.

KOMENTARZE

 • @
  Nikt nikomu nie zabrania robić z siebie debili czy idiotów,
  ale na profanację polskiej flagi nie ma zgody!!

  https://pbs.twimg.com/media/DfUz-SzX0AASwAY.jpg
 • Ten tęczowy pałkarz
  myślał zapewne, że to ja jestem autorem tego wpisu 8-))))))
 • @Husky 15:16:37
  E tam ... ja znam tu też trochę ludzi którzy mnie też nie znoszą :D
 • @Marx 8888 17:09:26
  Lubią nas 8-))))

  Pani po prawej chyba się po prostu reklamuje, choć w bardzo brzydki sposób.
  No, ale reklama dźwignią handlu.
  A przeróbka słów Romana Dmowskiego na transparencie to już raczej dla terapeuty.


  https://pbs.twimg.com/media/DfZX1RbW0AA58ub.jpg
 • Towarzysze
  Na Marszu Niepodległości nikt nie zaatakował wypastowanego Hugona. Na Paradzie Równości nikt nie rzucał w tęczowców kamieniami, jak bywało za Platformy.
  Coś Wam się Towarzysze z Patologii Obywatelskiej narracja z deczka pruje. Czas na kolejny donos ws. zagrożonej demokracji w Polsce.

  To my tysiące wolnych, kochających Ojczyznę i szanujących własną historię "faszysci"
  A kim wy pajace jesteście?

  https://pbs.twimg.com/media/Dfa9J8_XUAIoQJR.jpg
 • @Autor
  Ja tam bym zaproponował, aby te syćkie ambasadory zebrać razem i przepędzić po trasie wolności - od sejmu zaczynając - do Cytadeli później coś tam o Żydach, rogatki na Ochocie i na koniec Wilanów.

  Jak mało - to jeszcze można coś wymyślić...
 • Witaj duchu
  Mógłbyś się częściej ukazywać na neonie. :)

  Dygresja mała, ale treściwa.

  5*
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:11:48
  Bardzo dobra inicjatywa! Jako alternatywę przedstawiłbym marsz szlakiem wszystkich muzeów żydowskich planowanych przez ministra Glińskiego.
 • @Lotna 01:05:49
  Postaram się choć jako prosty człowiek nie mam zbyt często weny twórczej
  :)
 • @Marx 8888 03:27:22
  Też ostatnio nie mam :D ...ale tekst wysmarowałeś prima sort...powinien trafić jako nota dyplomatyczna do konsulatów wyżej wymienionych :)) pozdr
 • @trybeus 21:42:42
  Dzięki Trybie :D ...zawsze lubiłem górali :))
 • @trybeus 21:42:42
  Witaj trybie :)
  Z tą weną coś jest na rzeczy bo tyle złego się dzieje a my nic?
  Może coś skrobnij to i ja się sprężę... co Ty na to? :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031